Lietuvoje

2019.12.19 08:59

Rokas Masiulis neatmeta galimybės kreiptis į teismą dėl Ramūno Karbauskio teiginių

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.12.19 08:59

Buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis neatmeta galimybės kreiptis į teismą dėl Ramūno Karbauskio teiginių, neva jis apvogė valstybę, nes jam būnant ministru nebuvo panaudotos visos kelių tvarkymui ir priežiūrai skirtos lėšos. R. Masiulis teigia, kad pinigai buvo ne tik panaudojami, bet ir sutaupomi.

„Ponas Karbauskis žodžių kažkaip nevertina nei faktine, nei teismine prasme. Kaltinti žmogų tuo, ko jis nepadarė, mūsų valstybėje negalima. Įsisavinimas lėšų, kaip ir kiekvienais metais, vyksta dėsningai ir planuotai. Metų gale 30 mln. persikels į kitus metus ir čia, kas yra svarbu, nė vienas centas neprapuls. Neteisybė, kad nepanaudota. Visos tos lėšos, kurios liečia 2017–2018 metus, yra panaudotos, nė vienas centas neprapuolė, tik sumokamos sąskaitos ne visada iki kalendorių metų galo, bet pinigai neprapuls, pinigai jau yra kontraktuoti“, – tikina R. Masiulis.

„Valstiečių“ lyderis trečiadienį teigė, kad buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis apvogė valstybę. Politikas teigė, kad eksministras nesugebėjo tinkamai atlikti savo pareigų dirbdamas Vyriausybėje, todėl susidarė 160 mln. eurų nepanaudotų lėšų suma, skirta kelių tvarkymui.

Visas interviu su Roku Masiuliu LRT RADIJO laidoje „Svarbus pokalbis“ po 14 valandos žinių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.