Naujienų srautas

Lietuvoje2019.12.18 16:21

Rūta Meilutytė nebepatarinės Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui

atnaujinta 16.25
Modesta Gaučaitė, LRT.lt 2019.12.18 16:21

Olimpinė čempionė, plaukikė Rūta Meilutytė nebepatarinės Kauno miesto merui Visvaldui Matijošaičiui. Tą portalui LRT.lt patvirtino Kauno miesto savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vadovė.

Sportinę karjerą baigusi R. Meilutytė prie Kauno miesto mero patarėjų komandos prisijunė spalio mėnesį. V. Matijošaičiui ji patarinėjo sporto, sporto infrastruktūros vystymo ir sveikos gyvensenos klausimais.

„Tai buvo laikinas bendradarbiavimas ir dabar jis tiesiog pasibaigė“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Audronė Gudonytė.

Išplatintame V. Matijošaičio pranešime rašoma, kad meras dėkoja R. Meilutytei už puikiai atliktą darbą. Teigiama, kad jos patirtis, žinios ir patarimai per pastaruosius kelis mėnesius svariai prisidėjo prie naujojo Vandens sporto centro projekto sportinės dalies sprendinių. Anot mero, R. Meilutytės įžvalgos buvo itin naudingos atliekant projekto ekspertinį vertinimą.

„Toliau vyksiančiuose procesuose jos pagalba nebebus kritiškai reikalinga, todėl abipusiai sutarėme, kad atitrūkusi nuo darbų Rūta toliau koncentruosis į mokslus ir kitas asmenines veiklas. Nuoširdžiai linkime jai sėkmės įgyvendinant tolesnius savo tikslus. Vos tik prireikus, Rūta galės prisijungti ir padės rasti palankiausius sprendimus, kad Nemuno saloje iškilsiantis šiuolaikiškas modernus baseinas būtų išties kokybiškas ir patrauklus tiek plaukimo sporto profesionalams, tiek ir visiems entuziastams Kaune“, – rašoma išplatintame mero komentare.

Taip pat jame sakoma, kad meras ir Kauno valdžia tiki, jog 50 metrų ilgio ir 10 plaukimo takų vandens sporto centras taps tinkama erdve ne tik atletų treniruotėms, bet ir aukšto rango tarptautinėms plaukimo varžyboms.

„Baigus rengti techninį projektą, prasideda kitas etapas – statybos leidimo gavimas. Tikimės, kad ir jis bus sėkmingai baigtas artimiausiu metu. Iškart po to pradėsime viešųjų pirkimų procedūrą rangovui parinkti. Konkursas turėtų įvykti kitų metų pradžioje“, – teigė V. Matijošaitis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi