Lietuvoje

2019.12.12 11:31

Buvęs aplinkos ministras Kęstutis Navickas talkins Klaipėdos konservatoriams

Jūratė Damulytė, BNS2019.12.12 11:31

Buvęs aplinkos ministras Kęstutis Navickas talkins Klaipėdos konservatoriams, pranešė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD).

K. Navickas nuo gruodžio 2 dienos visuomeniniais pagrindais konsultuoja Klaipėdos tarybos konservatorių frakcijos narius aplinkosaugos klausimais.

„Klaipėda yra sparčiai besivystantis miestas, tačiau nepaisant plėtros iššūkių, šiame mieste yra nemažai paveldėtų problemų, kurias būtina nedelsiant spręsti, siekiant gyventojams geresnės gyvenimo kokybės. Tai galima pasiekti, kai yra politinės atsakomybės ir valios. Svarbu, kad frakcijos nariams miesto aplinkosaugos problemos svarbios, tad džiaugiuosi gavęs kvietimą prisidėti prie jų sprendimų“, – pranešime cituojamas K. Navickas.

TS-LKD frakcijos seniūnas Aidas Kaveckis sako, kad aplinkosaugos klausimų sprendimas šiuo metu yra vienas svarbiausių miesto valdžios prioritetų.

K. Navickas BNS ketvirtadienį teigė neįstojęs į partiją ir kol kas neapsisprendęs dėl galimo dalyvavimo Seimo rinkimuose.

„Konsultuoju visus, kas prašo, nors tokių nėra daug“, – sakė jis.

K. Navickas iki praėjusių metų gruodžio dirbo aplinkos ministru Sauliaus Skvernelio vadovaujamoje Vyriausybėje. Pernai premjeras, motyvuodamas poreikiu „perkrauti“ Ministrų kabinetą, atleido K. Navicką iš pareigų kartu su švietimo ir kultūros ministrėmis – Jurgita Petrauskiene ir Liana Ruokyte-Jonsson. K. Navickas tąkart taip pat buvo pareiškęs, kad nemato galimybės toliau dirbti su S. Skverneliu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.