Lietuvoje

2019.12.12 07:24

Šiltesni orai sugrįš, tačiau sniego ir šlapdribos neišvengsime

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.12.12 07:24

Šiltesni orai į Lietuvą sugrįš jau ketvirtadienį, tačiau su jais kartu atslinks ir krituliai. Kaip sako LHMT sinoptikė Edita Gečaitė, daugiausiai iš dangaus kris šlapdriba ir sniegas. Penktadienio naktį ir dieną teks saugotis plikledžio.

Ketvirtadienį Lietuvoje prognozuojami drėgnesni orai, daugelyje rajonų numatomi krituliai, daugiausiai šlapdriba ir sniegas. Daugiausiai jų numatoma rytinėje šalies dalyje, o vakarinėje dalyje jie bus menki. Pūs pietryčių, pietų krypties vėjas. Temperatūra dieną laikysis apie 1–2 laipsnius šilumos.

Penktadienį daugelyje rajonų numatomi nedideli krituliai, ryte kai kur formuosis plikledis. Naktį temperatūra svyruos nuo 3 laipsnių šalčio vakariniuose iki 1 laipsnio šilumos rytiniuose rajonuose.

Penktadienio dieną daugiausiai kritulių sulauks Žemaitija. Visuose rajonuose prognozuojama šlapdriba ir sniegas, vietomis galima sulaukti lijundros. Temperatūra dieną išliks panaši į ketvirtadienio – 1–2 laipsniai šilumos, Kuršių Nerijoje – 3. Pūs stiprokas pietryčių vėjas. Pajūryje – gūsingas vėjas.