Naujienų srautas

Lietuvoje2019.12.11 14:53

VTEK plečia tyrimą dėl Narkevičiaus – aiškinsis NT nuomos aplinkybes

Ignas Jačauskas, BNS 2019.12.11 14:53

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį nusprendė išplėsti atliekamą tyrimą dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus elgesio.

Kaip informavo VTEK, įvertinus viešai skelbtą informaciją, papildomai bus aiškinamasi, ar valstybės politikas tinkamai deklaravo sutuoktinės vykdomą individualią nekilnojamojo turto nuomos veiklą ir 3 tūkst. eurų vertę viršijančius iš šios veiklos galbūt kylančius sandorius.

Tyrimą dėl J. Narkevičiaus elgesio VTEK atlieka nuo lapkričio pabaigos. Aiškinamasi, ar jis nepriėmė interesų konfliktą keliančios dovanos pietaudamas už valstybinių įmonių pinigus komandiruotėse Baltarusijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Kaip skelbta, J. Narkevičiaus komandiruotės Minske metu jo išlaidas pietums padengė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir „Lietuvos geležinkeliai“, o Abu Dabyje – Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Ministras sako, kad įstatymų nepažeidė, o išlaidas valstybės įmonėms apmokėjo.

J. Narkevičių į susisiekimo ministro pareigas delegavo Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, šiemet po prezidento rinkimų prisidėjusi prie valdančiosios koalicijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi