Lietuvoje

2019.12.11 11:30

Vilniaus Naujamiesčio mikrorajone – kelios vandentiekio avarijos, dalies padariniai pašalinti

pusė avarijų likviduota; atnaujinta 15.52
Šarūnas Nekrošius, LRT.lt2019.12.11 11:30

Trečiadienį prieš vidurdienį LRT.lt skaitytojai pasidalino žinia, kad sostinės Naujamiesčio mikrorajone kai kurie namai liko be vandens, sutriko jo tiekimas.

Internete informacija besidalinantys žmonės teigia, kad vandens tiekimas sutrikęs dalyje Švitrigailos gatvėje, tai pat skundžiasi ir Skroblų gatvės gyventojai.

„Nuostabaus auksinio atspalvio vanduo Švitrigailos gatvėje. Ar aš kažką praleidau, ar Naujamiesty tiesiog įprasta pusę metų neturėti geriamo vandens?“ – socialinėje erdvėje piktinasi Naujamiesčio gyventoja.

„Jau matau, kad avarijytė“, – tinkle žiniomis su bendruomene dalinasi ta pati vilnietė.

Gyventojai taip pat dalijasi vaizdo įrašais su iš čiaupo tekančiu tamsios spalvos vandeniu.

LRT.lt susisiekus su „Vilniaus vandenų“ Komunikacijos vadovu Mindaugu Linkaičiu, šis patvirtino, kad Naujamiesčio rajone fiksuotas incidentas, ten jau išvyko atsakingi darbuotojai, kurie turėtų likviduoti vandens sutrikimo padarinius.

„Dėl keturių avarijų „Vilniaus vandenų“ vandentiekio tinkle galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai ir kokybės pablogėjimas dalyje sostinės Naujamiesčio. Atsiprašome dėl galimų laikinų nepatogumų“, – LRT.lt portalui naujausią informaciją pateikė M. Linkaitis.

Nustatyta, jog trūko vandentiekio vamzdžiai ties pastatais Geležinio Vilko g. 27, Vivulskio g. 27, J. Basanavičiaus g. 29, Vytenio g. 45 ir greta jų laikinai gali būti ribojamas eismas.

Avarijos padariniai J. Basanavičiaus g., ir Geležinio Vilko g. pašalinti ir tose vietose vandens tiekimas atstatytas.

„Vilniaus vandenys“ teigia, kad dėl incidento kreipėsi dėl neteisėtų nenustatytų asmenų veiksmų.

„Vilniaus vandenys“ trečiadienį kreipėsi į policiją nustatyti asmenis, dėl kurių neteisėtų veiksmų padidėjo slėgis sostinės Naujamiesčio vandentiekio tinkluose, sukeldamas 4 avarijas.

Anot įmonės Komunikacijos vadovo, bendrovė imasi visų būtinų priemonių, kad avarijų padariniai būtų likviduoti kaip įmanoma greičiau.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.