Lietuvoje

2019.12.11 06:50

Paskui vėsesnio oro bangą į Lietuvą atkeliauja sniegas

didžiausia jo tikimybė – ketvirtadienį
LRT RADIJAS, LRT.lt2019.12.11 06:50

Į Lietuvą atkeliavę vėsesni orai atneš įvairesnių kritulių, o ketvirtadienį kai kuriuos rajonus pasitiks iš dangaus krentantis sniegas.

Kaip LRT RADIJUI sakė LHMT sinoptikas Tadas Kantautas, trečiadienio rytas Lietuvoje išaušo giedras ir ganėtinai vėsus, o daugelyje šalies rajonų temperatūra buvo neigiama.

Į mūsų šalį įsiveržė šalta oro masė, taigi Lietuvoje rytinėmis valandomis temperatūra svyravo nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio.

Dieną šalyje laukiama skirtingų orų – didesnėje Lietuvos dalyje laikysis mažai debesuoti orai, antroje dienos pusėje debesuotumas truputį didės, labiau nepasiseks rytiniams rajonams, čia vyraus debesuoti su pragiedruliais orai, kai kur gali iškristi ir viena kita snaigė.

Temperatūra įdienojus pasieks 3 laipsnių šilumos ribą, tiesa, didžiojoje šalies dalyje termometrų stulpeliai suksis ties 0 laipsnių riba.

Ketvirtadienį orai po truputį keisis. Debesuotumas didės visoje šalyje, o antroje nakties pusėje pietinius rajonus pasieks negausūs krituliai.

„Daugiausia tai bus sniegas ir šlapdriba“, – sakė sinoptikas.

Dieną, o ypač antroje jos pusėje, jau praktiškai visoje šalyje vyraus debesuoti orai ir jau daugelyje rajonų pasirodys įvairių kritulių bangos.

Temperatūra ketvirtadienio dieną pasieks 4 laipsnius šilumos.

Populiariausi