Lietuvoje

2019.12.10 13:05

Skvernelis ir Nausėda kalbėtis dėl Narkevičiaus neskuba

Benas Brunalas, ELTA 2019.12.10 13:05

Prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis dėl šalies vadovo pasitikėjimo netekusio susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus šią savaitę, ko gero, dar nesusitiks. G. Nausėda žurnalistams užsiminė, kad galimybę aptarti į skandalus įsivėlusio ministro darbus su Vyriausybės vadovu turės tik ateinančią savaitę.

„Mes (su premjeru. – ELTA) nebuvome susitikę. Jei aš gerai informuotas, mes turėtume susitikti kažkada kitą savaitę, nes ketvirtadienį ir penktadienį aš lankysiuosi Briuselyje, Europos Vadovų Tarybos posėdyje, ir tiesiog fiziškai nebus galimybės susitikti“, – antradienį lankydamasis Utenoje sakė G. Nausėda.

ELTA primena, kad po virtinės viešojoje erdvėje dėmesio sulaukusių skandalų, kuriuose figūravo J. Narkevičius, prezidentas G. Nausėda susisiekimo ministrui pareiškė nepasitikėjimą ir kelis kartus paragino jį trauktis iš einamų pareigų.

Savo ruožtu premjeras, reaguodamas į šalies vadovo pareiškimą, teigė nematantis teisinio pagrindo J. Narkevičiaus atleidimui. S. Skverneliui antrino ir „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. Jis žurnalistams sakė apgailestaujantis, kad, jo teigimu, šalies vadovas, stokodamas patirties savo poste, pasidavė opozicijos spaudimui ir organizuotam puolimui prieš J. Narkevičių.