Naujienų srautas

Lietuvoje2019.12.10 12:23

Vilniuje kariuomenės automobilis sukėlė avariją degalinėje – atnaujintas transporto eismas

atnaujinta 13.38
LRT.lt 2019.12.10 12:23

Kaip LRT.lt informavo Vilniaus policijos atstovai, gautas pranešimas iš degalinės „Viada“ apie eismo įvykį šalia Vilniaus autobusų stoties.

Kaip LRT.lt informavo Vilniaus policijos atstovai, pranešimas apie avariją iš degalinės „Viada“ (Sodų g. 22) buvo gautas 10.31 val.

13.33 val. dujų nuotekis buvo likviduotas, žmonių ir transporto eismas leidžiamas.

Dujų avarija prie Vilniaus autobusų stoties: Lietuvos kariuomenės automobilis atsitrenkė į dujų rezervuarą

„Nuriedėjo automobilis ir atsitrenkė į degalinės dujų rezervuarą. Automobilio vairuotojo vietoje nėra“, – LRT.lt sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

Anot jos, dujų tiekimas buvo sustabdytas, tačiau dujos vis tiek veržiasi, kadangi pažeistas dujų rezervuaras.

„Degalinės vadovai apie įvykį informuoti. Paskirtos papildomos pajėgos tam, kad būtų uždarytas eismas. Veržiasi dujos, kyla pavojus“, – pasakojo J. Samorokovskaja.

Skelbiama, kad eismas uždarytas visose aplinkinėse gatvėse.

Vėliau Bendrojo pagalbos centro (BPC) Organizacinio skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Juozevičiūtė LRT.lt patikslino, kad į degalinės dujų rezervuarą atsitrenkė Lietuvos kariuomenės automobilis.

„Pranešimas apie techninį eismo įvykį – kad karinis automobilis trenkėsi į dujų rezervuarą – buvo gautas 10.27 val. Skambino degalinės darbuotojai“, – pasakojo V. Juozevičiūtė.

Anot jos, policijos pareigūnai, nuvykę į įvykio vietą ir pastebėję, kad iš degalinės dujų rezervuaro po smūgio veržiasi dujos, susisiekė su kitomis specialiosiomis tarnybomis.

V. Juozevičiūtė tikino, kad, pirminiais duomenimis, teritorijoje aplink degalinę dujų koncentracija yra padidėjusi.

PAGD atstovas žurnalistams teigė, kad, naujausiais duomenimis, evakuotas tik šalimais esantis namas su maždaug 15 gyventojų. Autobusų stočiai leista toliau veikti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi