Naujienų srautas

Lietuvoje2015.08.29 14:19

Pokyčiai žiniasklaidoje – jau greitai

BNS 2015.08.29 14:19

Kaip teigiama Lietuvos žiniasklaidoje, Kaune ir Klaipėdoje jau greitai įvyks pokyčiai žiniasklaidos sektoriuje – galbūt bus parduotas esamas leidinys ir dienos šviesą išvys naujas savaitraštis.

Kaip teigiama Lietuvos žiniasklaidoje, Kaune ir Klaipėdoje jau greitai įvyks pokyčiai žiniasklaidos sektoriuje – galbūt bus parduotas esamas leidinys ir dienos šviesą išvys naujas savaitraštis.

„Klaipėda“ galbūt bus parduota

Kaip rašo portalas vz.lt, žiniasklaidos įmonių grupė „Diena Media News“ galės parduoti Klaipėdoje leidžiamą dienraštį „Klaipėda“, savaitraštį rusų kalba „Klaipėda“ ir naujienų portalą klaipeda.diena.lt. Tai numato šią savaitę teismo patvirtintas bendrovės restruktūrizavimo planas.

Vilniaus apygardos teismo pirmadienį patvirtintas planas numato, kad įmonė per ketverius metus turi atsiskaityti su kreditoriais, kurių sąraše yra 72, tarp jų – įmonės darbuotojai, Valstybinė mokesčių inspekcija, „Sodra“, rašo portalas vz.lt. Be to, akcininkai svarstys galimybę įsteigti įmonę, kuri valdytų Klaipėdos leidinius – dienraštį, savaitraštį ir portalą.

Grupės restruktūrizavimo bylos administratorė Adelė Sokienė teigė, su pirmos eilės kreditoriais pagal planą ji turi atsiskaityti iki 2016 metų vasario.

„Diena Media News“ skolos siekia 2,31 mln. eurų – daugiausia ji skolinga už spaudos paslaugas – beveik 610 tūkst. eurų. Grupės akcininkai yra įmonė „Sunra“ (50,15 proc.), Džeraldas Daukša (35,75 proc.), „Stornas“ (9,4 proc.) ir Angelė Dementavičiūtė (4,7 proc.).

Grupė dar valdo dienraštį „Kauno diena“, portalus diena.lt, kauno.diena.lt, o nuostolingos „Vilniaus dienos“ leidimą ji nutraukė daugiau nei prieš metus.

Kaune pasirodys naujas leidinys

Netrukus išeis pirmasis naujo periodinio leidinio savaitraščio „Kaunas“ numeris.

„Plačiąja prasme – tai socialinės tematikos savaitraštis. Tačiau jame bus analizuojamos visos kasdienio gyvenimo temos. Kauno rajone išvis yra periodinių leidinių stygius, todėl naujas leidinys turėtų užpildyti ir šią nišą. Savaitraštyje bus daug autorinių rašinių, skelbimų“, – portalui vz.lt sakė savaitraščio vyriausiais redaktorius Arūnas Dambrauskas.

Leidinį nuo rugsėjo 8 dienos leis įmonė „Kauno reikalai“, kuriai vadovauja Tomas Rimkus ir kurios vienintelis akcininkas yra Paulius Sendrauskas.

80 puslapių savaitraštis bus leidžiamas 10 tūkst. egzempliorių tiražu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi