Lietuvoje

2019.12.06 16:04

Nausėda lankysis šalies regionuose

LRT.lt2019.12.06 16:04

Prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komandos nariai antradienį išvyksta į Utenos regioną, kur susitiks su sričių atstovais ir regiono bendruomenėmis. Prezidentūra praneša, kad prezidentas reguliariai lankysis šalies regionuose.

Prezidento susitikime su Utenos regiono merais bus aptarti aktualiausi regiono klausimai ir problematika, ieškoma regioninio bendradarbiavimo stiprinimo galimybių.

Po susitikimo su regionų merais šalies vadovas ir jo komanda lankysis Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje, vėliau Kultūros centre bendraus su miestelio bendruomene ir mokiniais.

Utenos meno mokykloje prezidentas susitiks su Utenos regiono žiniasklaidos atstovais, aptars žiniasklaidai kylančius iššūkius ir regionui aktualius klausimus.nDaugiau nei 20 prezidento patarėjų iš Ekonominės ir socialinės politikos, Teisės, Aplinkos ir infrastruktūros, Nacionalinio saugumo, Švietimo, mokslo ir kultūros bei Užsienio politikos grupių turės apie dvidešimt susitikimų su įvairių sričių atstovais.

Numatomi susitikimai dėl sveikatos priežiūros paslaugų tinklo ir paslaugų prieinamumo, susitikimai su savivaldybių administracijų direktoriais, Utenos apskrities ūkininkais, regiono savivaldos institucijų atstovais, atsakingais už viešąjį transportą ir nuotekų tinklų prijungimą prie centralizuotų tinklų. Patarėjai taip pat organizuoja susitikimus su verslo ir verslo asociacijų atstovais, Utenos apskrities Regionine kultūros taryba, Utenos regiono nevyriausybinėmis organizacijomis, mokyklų vadovais ir savivaldybių švietimo skyrių atstovais ir kt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.