Lietuvoje

2019.12.05 20:07

Vilniaus Pašilaičių rajone užlieta „Maxima“, nežinoma, kada bus atidaryta

LRT.lt2019.12.05 20:07

Prieššventinį laikotarpį ar tiesiai po darbų norėję užsukti į parduotvę Vilniaus Pašilaičių rajono gyventojai liko suglumę – „dėl techninių kliūčių parduotuvė nedirba“, – kabėjo užrašas ant vietinės „Maximos“.

Tie, kurie negavo įspėjančios žinutės iš prekybos centro, kurį laiko suko ratus aplink parduotuvę. Buvo spėliojama, kad per stogą pribėgo daug vandens. LRT.lt skaitytoja pranešė, kad „darbuotoja tvirtino, vaizdas kaip po atominio karo“.

„Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė LRT.lt atsiųstame pranešime patvirtino, kad parduotuvė uždaryta.

„Apgailestaujame ir atsiprašome savo klientų, bet dėl trečiadienį ryte trūkusio vandentiekio vamzdžio turėjome uždaryti parduotuvę, esančią Ukmergės g. 282, Vilniuje. Tikslaus laiko, kada parduotuvė bus atidaryta, kol kas negalime pasakyti, bet, kai tik žinosime, apie jį informuosime savo klientus. Dedame visas pastangas, kad parduotuvė galėtų kuo greičiau atverti duris.“

Teigiama, kad parduotuvės atidarymas gali užtrukti, nes užlieta nemaža dalis prekių, kurias teks atnaujinta, patirtą nuostolių. Vis dėlto komunikacija patikina, kad grėsmės nėra – stogas neįgriuvo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt