Lietuvoje

2019.12.03 21:04

Per Lietuvą slinks sniego debesys: naktį užgrius didmiesčius, paryčiui – sostinę

LRT.lt2019.12.03 21:04

Apie laukiančius išbandymus kelininkai pradėjo įspėti dar antradienio popietę – mažesnio eismo intensyvumo keliuose fiksuoti slidūs ruožai, tiesa, didžiausi iššūkiai, panašu, lauks naktį.

Vilniaus kelius prižiūrinti įmonė „Grinda“ praneša, kad per Lietuvą slenka sniego debesys, kurie naktį pasieks Panevėžį, o paryčiui ir Vilnių.

„Apie 4 val. debesys pasieks Panevėžį, apie 6:30 val. – Vilnių. Apie 4 val. dar kartą pasitikriname prognozes: Panevėžys, Kaunas, Alytus parodys, kiek sniego galime tikėtis Vilniuje“, – praneša įmonė.

„Grindos“ duomenimis, tokia situacija yra itin nepalanki, nes snigti turėtų pradėti prasidedant rytiniams srautams.

„Prisipildome degalų, sunkvežimių bunkerius užpildome druska, o bakus – tirpalu. Mažesnio intensyvumo gatvėse dirbantys barstytuvai pasiruošia smėlio atsargas“, – apie laukiančius iššūkius ir kovą su jais informuoja įmonė „Grinda“.

LRT.lt primena, kad artimiausią naktį į Lietuvą, pradedant vakariniais rajonais, vėl pradės plūsti šiltesni orai. Šalčiau bus nakties pradžioje, o į rytą vakariniuose rajonuose temperatūra pasieks 0 laipsnių ar kils virš 0. Sustiprėjęs pietvakarių vėjas atgins kritulius – daugiausia sniegą ir šlapdribą. Ryte ir dieną gali peraugti ir į nedidelį lietų. Vietomis, daugiausia rytiniuose rajonuose, numatoma lijundra.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt