Lietuvoje

2019.11.29 07:56

Seimo viešbučio istorija plečiasi – Kėdainių opozicija kaltina parlamentaro žmoną nedeklaravus savo verslo Vilniuje

Asta Martišiūtė, LRT RADIJAS, LRT.lt2019.11.29 07:56

Kėdainių savivaldybės tarybos opozicija penktadienio posėdyje kels klausimą dėl Seime Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijai priklausančio Dariaus Kaminsko sutuoktinės, tarybos narės Aušrelės Kaminskienės skaidrumo. Įtariama, kad vietos politikė rinkėjams galėjo nedeklaruoti, kad sostinėje vysto butų nuomos verslą.

Oficialioje penktadienio Kėdainių tarybos darbotvarkėje klausimas dėl A. Kaminskienės nenumatytas, tačiau opozicija žada siekti, kad politinės veiksmai būtų svarstomi. Kilus skandalui Vilniuje kai kurie Kėdainių politikai atkreipė dėmesį, kad ir rajono tarybos narė A. Kaminskienė nuo savo rinkėjų galėjo nuslėpti, kad verčiasi butų nuomos verslu. Kėdainių tarybos narė Virginija Baltraitienė.

„Aušrelė Kaminskienė turi butus, kiek aš žinau, tai nėra deklaruota viešų ir privačių interesų deklaracijoje, kai dalyvavo rinkimuose, o jie buvo šiais metais. Ir pajamos individualios veiklos iš viso nerodomos“, – tikina V. Baltraitienė.

Pati A. Kaminskienė sako, kad rinkėjai ja tiki labiau nei opozicija.

„Aš jaučiuosi labai nesmagiai, kadangi paskleista tokia melaginga informacija, bet mūsų rinkėjai, mane rinkę, visi mane palaiko ir viską mes darome sąžiningai“, – sako ji.

Kaminskų šeima Vilniuje turi tris butus, žmona juos nuomoja rinkos kaina, o parlamentaras Darius Kaminskas gyvena Seimo viešbutyje ir moka tik komunalinius mokesčius.

Populiariausi