Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.26 17:03

Dėl Seimo viešbutyje gyvenančio Seimo nario Kaminsko – kreipimasis į etikos sargus

ELTA 2019.11.26 17:03

Reaguodamas į visuomenės informavimo priemonėse paskelbtą informaciją, kad Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojas Darius Kaminskas galimai nepagrįstai gyvena Seimo viešbutyje, nes Vilniuje turi nekilnojamojo turto, kurį jo sutuoktinė nuomoja, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Ričardas Juška kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją.

R. Juška paprašė įvertinti informaciją dėl D. Kaminsko galimo viešųjų ir privačių interesų derinimo pažeidimo, taip pat pateikti rekomendacijas.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis siūlo Seimo viešbutyje gyvenančiam, butus Vilniuje turinčiam parlamentarui „valstiečiui“ Dariui Kaminskui pagalvoti, ar jis gali būti Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojas, primena ELTA.

„Aš siūlyčiau jam labai rimtai pagalvoti, ar jis yra tinkamas eiti tokias pareigas“, – antradienį žurnalistams Seime sakė G. Landsbergis.

Jo vertinimu, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojo D. Kaminsko elgesys yra neetiškas, ir tai turėtų įvertinti Seimo Etikos ir procedūrų komisija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi