Lietuvoje

2019.11.26 12:52

Šeštadienį orai staigiai keisis – itin gūsingas vėjas sukels pūgas

LRT.lt2019.11.26 12:52

Per šią savaitę laukia keli staigūs ir ne itin malonūs orų pokyčiai, kurie ne tik vairuotojus, bet ir pėsčiuosius vers sutelkti dėmesį ir saugotis, feisbuke skelbia meteo.lt.

Artimiausią naktį ir trečiadienį pirmoje dienos pusėje sąlygos išliks palankios susidaryti rūkui, lijundrai ir plikledžiui. Atkreipkite dėmesį į aplinkos temperatūrą, jeigu ji svyruoja apie nulį arba yra silpnai neigiama, būkite atsargūs.

Ketvirtadienį, plūstelėjus šilumai, atkeliaus lietus, o lijundros ir plikledžio tikimybė sumažės.

Po šiltesnio, drėgnesnio ketvirtadienio ir penktadienio šeštadienio naktį orai vėl staigiai keisis, lietų ims keisti šlapdriba ir sniegas. Sugrįš neigiama temperatūra, o su ja ir plikledis. Šaltį atginęs itin gūsingas vakarų, šiaurės vakarų vėjas sukels ir vieną kitą pūgą.

Sekmadienį, kalendorinę žiemą, pradėsime jau kiek ramesniais, su pasnyguriavimais orais, temperatūra laikysis apie nulį.

LRT.lt primena, kad Lietuvos kelius nuklojus plikledžiui Vilniuje antradienio rytą fiksuoti 52 eismo įvykiai. Pranešama, kad šie techniniai įvykiai buvo fiksuoti nuo 6.30 iki 9.40 val., per vieną iš jų nukentėjo žmogus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt