Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.26 11:52

Pasinaudojo Karbauskio vardu: sukurta melaginga peticija, politikas kreipiasi į VSD

LRT.lt 2019.11.26 11:52

Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą (VSD) prašydamas išsiaiškinti, kas veikė jo vardu,peticijos.lt. platindami neva jo sukurtą peticiją ir ragindami gyventojus ją pasirašyti, rašoma pranešime.

Politiko nuomone, tokie asmenys gali turėti daugiau tikslų nei pažeminti politiką ar klaidinti visuomenę. Jie gali būti nusiteikę prieš valstybės vykdomą politiką gynybos klausimais ir gali kelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

Jis taip pat kreipėsi į tinklalapio peticijos.lt administratorius, jog būtų pašalinta peticija, kuri buvo sukurta jo vardu bei užtikrinti, jog tinklalapiu negalėtų pasinaudoti priešiški valstybei, demokratijai, Lietuvos narystei NATO ir ES asmenys ar asmenų grupės.

Seimo narys taip pat informuoja Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministeriją ir Lietuvos Respublikos kariuomenę, jog peticija, kuri skelbiama minėtoje svetainėje jo vardu, yra netikra ir dar vienos melagingos naujienos, nukreiptos prieš NATO sąjungininkus, pavyzdys.

Tinklalapyje peticijos.lt R. Karbauskio vardu buvo užregistruota peticija, kuria raginama reikalauti kompensacijų už sąjungininkų keliamus nepatogumus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi