Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.23 11:48

Paluckas pripažino susitinkantis su Skverneliu: man nesunku nusiimti kepurę

Gytis Pankūnas, LRT.lt 2019.11.23 11:48

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) lyderis Gintautas Paluckas pripažino susitinkantis su premjeru Sauliumi Skverneliu. Vis dėlto, kaip tikino socdemų lyderis, jis su ministru pirmininku nesidera dėl galimybės jam dalyvauti Seimo rinkimuose su LSDP.

LRT.lt šaltinių teigimu, S. Skvernelis su LSDP atstovais tariasi dėl dalyvavimo 2020 m. Seimo rinkimuose socdemų sąraše. Neoficialiai kalbama, kad premjerui siūloma antra vieta LSDP kandidatų į Seimą sąraše.

Šeštadienį LSDP tarybos posėdžio metu partijos pirmininkas G. Paluckas teigė nežinantis S. Skvernelio ateities planų, tačiau pripažino su premjeru susitinkantis.

„Mes susitinkame ir šnekamės, bet mes šnekamės apie biudžetą. Ir aš atvirai sakau: man nesunku, galiu nusiimti kepurę, pakilti nuo kėdės ir nueiti paprašyti, nepaisant to, kad esame opozicijoje, paprašyti – „nedaryk klaidų, padaryk, kad būtų visuomenei geriau“, – kalbėjo G. Paluckas.

Vis dėlto, kaip teigė G. Paluckas, su S. Skverneliu jis šiuo metu nesidera dėl jo galimybės dalyvauti Seimo rinkimuose kartu su LSDP.

„Jokių derybų mes nevedame ir nesakome, kad „jeigu tu ateisi, tai gausi tą“. Šitų pokiliminių žaidimų mes nežaidžiame – nei aš, nei jis. Kaip bus toliau, pamatysime. Bet tokius sprendimus mes“, – tvirtino socdemų lyderis.

G. Paluckas susirinkusiems bendražygiams sakė, kad LSDP iki 2020 m. Seimo rinkimų ir jų metu su jokia kita politine partija nesijungs ir rinkimuose nedalyvaus koaliciniame sąraše. Vis dėlto socdemų lyderis ragino kolegas nesirgti uždarumo liga ir patikino, kad kartu su LSDP rinkimuose gali dalyvauti ir nebūtinai partijos nariai.

„Mums reikia plėstis į tas visuomenės grupes, kurių pasitikėjimą norime gauti, ir, jeigu iš ten atsiranda kažkoks vienas kairiųjų, centro kairiųjų pažiūrų, to neslepia, mums nuo to bus tik geriau“, – tikino G. Paluckas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi