Lietuvoje

2019.11.21 14:05

Apdovanoti inovatyviausi 2019 metų Lietuvos mokytojai

LRT.lt 2019.11.21 14:05

Trečiadienį Valdovų rūmuose vykusių Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų metu buvo pasveikinti inovatyviausi Lietuvos mokytojai ir mokyklų vadovai.

Ministro pirmininko globojamos, jau ketvirtus metus vykdomos iniciatyvos metu 7 mokytojai ir vienas mokyklos vadovas buvo apdovanoti kaip inovatyviausi pedagogai, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Inovatyviausiu biologijos, chemijos mokytoju tapo Šiaulių raj. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos mokytojas Nerijus Medeišis. Inovatyviausios fizikos mokytojos nominaciją pelnė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pedagogė Saulė Paulikienė. Matematikos ir IT srities laureatė – „Sietuvos“ progimnazijos mokytoja Snieguolė Bagočienė.

Inovatyviausio kalbų mokytojo vardas atiteko Kauno Jono Jablonskio gimnazijos pedagogui Ryčiui Jezukevičiui. Pradinio ugdymo kategorijoje inovatyviausia mokytoja tapo Danguolė Savičienė iš Visagino „Verdenės“ gimnazijos. Socialinių dalykų kategorijoje laimėtoju išrinkta Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytoja Angelė Pakamorienė. Inovatyviausias menų ir technologijų mokytojas – Donatas Kriukas iš Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos.

Iškilmingoje ceremonijoje metų mokyklos vadovu tapo Šiaulių Gytarių progimnazijos direktorius Rimtautui Pečeliūnui.

Apdovanotiems mokytojams buvo įteikti diplomai, simbolinės statulėlės, 1000 eurų piniginis prizas ir kelionė į užsienyje vyksiančią tarptautinę konferenciją, iš kurių grįžę dalinsis savo patirtimi su kolegomis.

Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2019 – didelio verslo, valdžios ir švietimo bendruomenės dėmesio susilaukusi iniciatyva, kurios tikslas – skleisti žinią apie puikius mokytojus Lietuvoje ir jiems atsidėkoti.