Lietuvoje

2019.11.21 11:40

Skvernelis sako, kad Narkevičius padarė klaidų, bet jo keisti kol kas nežada

Ramūnas Jakubauskas, BNS2019.11.21 11:40

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius stokoja patirties ir padarė klaidų, teigia premjeras Saulius Skvernelis. Tačiau Vyriausybės vadovas kol kas sprendimų dėl šio ministro nežada.

Jo komentarą BNS perdavė ministro pirmininko atstovas Tomas Beržinskas. Premjeras ketvirtadienį antrą dieną iš eilės pasiėmęs laikiną nedarbingumą.

„Premjero nuomone, akivaizdu, kad ministras, kuris dirba neseniai, stokoja patirties. Lygiai taip pat akivaizdu, kad jis padarė klaidų ir tų klaidų ateityje jis privalo išvengti, taip pat jis privalo išvengti bet kokių veiksmų, apsisprendimų, kurie keltų abejonių dėl jo paties reputacijos ar galimo konflikto“, – sakė premjero atstovas.

„Savo ruožtu, premjeras ragina ministrą susikoncentruoti į darbą susisiekimo sektoriuje ir priiminėti sprendimus, neatidėliotinus ir būtinus, ir, žinoma, kad tie sprendimai turi paprastai ir aiškiai, suprantamai paaiškinti visuomenei“, – pridūrė jis.

T. Beržinskas taip pat teigė, kad kol kas ministro J. Narkevičiaus atžvilgiu jokių sprendimų nebus.

„Kol kas sprendimų nebus, tačiau niekada nežinai. Jeigu ministrai dirbs blogai, tai nė vienas iš ministrų negali būt užtikrintas savo užimamomis pareigomis, jeigu dirbs blogai arba taip, kad nebus pateisinti Vyriausybės, premjero ar visuomenės lūkesčiai“, – teigė T. Beržinskas.

Susisiekimo ministras J. Narkevičius pastaruoju metu sulaukė kritikos dėl ministerijai pavaldžių įmonių apmokėtų pietų, taip pat atleistos „Lietuvos pašto“ valdybos, Seimo viešbutyje nakvojančios jo duktės bei jo rinkimų apygardoje asfaltuojamų kelių.

Ministras trečiadienį po susitikimo su Seimo opozicija teigė kol kas nesvarstantis apie savo pamainą, tačiau pridūrė, kad „yra asmenų, norinčių jo atsistatydinimo.

J. Narkevičių į ministrus delegavo Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, prie valdančiosios koalicijos prisijungusi po prezidento rinkimų praėjusią vasarą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt