Lietuvoje

2019.11.21 11:08

Pasienietis tarnybos metu sulaikytas dėl narkotikų platinimo

įtariami narkotikai rasti jo asmeniniame automobilyje
BNS, LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.11.21 11:08

Policija skelbia trečiadienį dėl narkotinių medžiagų platinimo tarnybos metu sulaikiusi pasienietį.

Policijos departamentas pranešė, kad apie 15 valandą Šalčininkų rajone esančiame Tribonių kaime atliekant ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo tarnybos metu sulaikytas Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasienietis.

Prie jo automobilio sulaikytas asmuo, įsigijęs narkotinių medžiagų.

Apžiūros metu automobilyje, stovėjusiame šalia užkardos, rasta miltelių ir žaliavinės medžiagos, įtariama, narkotinių medžiagų.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis BNS sakė, kad šis pasienietis buvo sulaikytas prie Stasylų geležinkelio kontrolės punkto, kur tikrinami traukiniai.

Anot G. Mišučio, 25 metų pasienietis sulaikytas darbo vietoje, VSAT inicijavo tarnybinį patikrinimą. Pasienietis tarnyboje dirbo nuo 2016 metų.

„Policija sulaikė vieną Varėnos rinktinės pasienietį, kuris kuri vykdė tarnybą geležinkelio kontrolės punkte. Vėliau gavome informacijos, kad jo automobilyje, kuris nuo jo tarnybos vietos buvo už kelių kilometrų, šalia užkardos buvo rasta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų turinčių miltelių ar kažkokių kitų žaliavinių medžiagų. Kaip įtariama esą narkotinės medžiagos buvo rastos jo asmeniniame automobilyje“, – LRT RADIJUI vėliau patikslino jis.