Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.20 17:04

Kaune mirė penkto kurso medicinos studentė

Laura Adomavičienė, LRT.lt 2019.11.20 17:04

Lietuvos sveikatos mokslo universitetas (LMSU) trečiadienį paviešino informaciją, kad pirmadienį mirė Medicinos fakulteto penkto kurso studentė. Ši žinia sukrėtė visą universiteto bendruomenę.

„Ji buvo itin pažangi studentė, kurios studijų vidurkis siekė 9,4 balo“, – rašoma universiteto feisbuko paskyroje.

Universiteto Rinkodaros ir komunikacijos tarnybos vadovas Dainoras Lukas patikino, kad oficiali merginos mirties priežastis nėra žinoma, tačiau yra gandų, kad kaunietė studentė galėjo iš gyvenimo pasitraukti savo noru.

„Visaip yra kalbama, oficialios mirties priežasties neturime, todėl mes negalėtume pasakyti nei vienaip, nei kitaip. Kiek žinome, Kauno policijoje yra atliekamas tyrimas dėl mirties priežasties“, – komentavo D. Lukas.

Jis taip pat pabrėžė, kad universitete dėl įvykio pradėtas vidinis tyrimas. Studijų prorektorius asmeniškai bendrauja su studentais, psichologais, aiškinasi situaciją.

„Žinoma, kad bendruomenė yra sukrėsta šio įvykio. Bandome aiškintis. Šiandien vyko susitikimas su šitos grupės, kurioje mokėsi studentė, bendrakursiais, dalyvavo psichologė, priminė jiems apie galimybę gauti universitete psichologinę pagalbą, kuri šiaip intensyviai yra teikiama. Vien su studentais dirba 4 psichologės, pas kurias galima registruotis, konsultuotis, yra individualios, yra grupinės konsultacijos – įvairios formos“, – sakė D. Lukas.

Anot atstovo, studijos LSMU yra intensyvios, studentams tenka didelis krūvis, su kuriuo susidoroti nėra paprasta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi