Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.19 13:23

Unikauskas paneigė kalbas apie sukimą į politiką

Modesta Gaučaitė, LRT.lt 2019.11.19 13:23

„Niekada net tokių planų nebuvo“, – paklaustas, ar ketina pasukti į politiką tvirtino Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius, televizijos laidos vedėjas Alvydas Unikauskas. Jis portalui LRT.lt patvirtino, kad neketina su kuria nors partija dalyvauti rinkimuose ar kurti savo politinio judėjimo.

Kiek anksčiau buvo pasklidusi žinia, kad LRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ vedėjas A. Unikauskas svarsto sukti politiką. Nors skelbta, kad gydytojas svarsto, ar eiti į politiką, portalui LRT.lt jis teigė, kad taip tikrai nėra.

„Aš tikrai neisiu į politiką. Nesiruošiu absoliučiai, į politiką tikrai neisiu“, – tikino A. Unikauskas.

Jis svarstė, kad kalbos dėl jo galimo sukimo į politiką galėjo kilti dėl susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda. Be to, A. Unikausko vardu buvo užregistruota klinika.

„Kuri neaišku, ar kada funkcionuos. Tiesiog užregistravome pavadinimą ir tegul būna. Tai net išgirdau vienos žurnalistės klausime, kad mes ne kliniką, o kažkokį judėjimą mano vardu registravome. Dabar vis išlenda, kad aš dar neapsisprendęs.

Man nieko spręsti nereikia, aš seniai apsisprendęs, kad nedalyvausiu politikoje. Aš nežinau, kas bus po 10 metų. Žmogus sensta, mąstymas keičiasi. Bet su dabartiniu savo mąstymu aš į politiką tikrai neisiu“, – portalui LRT.lt teigė A. Unikauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi