Lietuvoje

2019.11.19 11:12

Dėl tariamo smurto prieš vaiką išteisinta Kručinskienė žada politikoje skirti dėmesį šeimos klausimams

Saulius Jakučionis, BNS2019.11.19 11:12

Dėl tariamo smurto prieš vaiką išteisinta kaunietė Eglė Kručinskienė antradienį pranešė, kad dalyvaus kitų metų Seimo rinkimuose su Centro partija – „Gerovės Lietuva“.

Spaudos konferencijoje Seime E. Kručinskienė sakė, kad politikoje norėtų skirti dėmesį šeimos klausimams.

„Noriu kalbėti, noriu būti balsas, noriu dalintis apie tai, kad yra poreikiai, kuriuos reikia spręsti, su kuo susiduria šeima“, – teigė kaunietė.

„Vieną kalba politikai, kitą visai kalba šeima. Norisi, kad įvyktų kažkoks susiderinimas tame šitame pokalbyje“, – pridūrė ji.

Spalio pabaigoje apeliacine tvarka bylą nagrinėjęs Kauno apygardos teismas išteisino E. Kručinskienę. Prokuratūra dar nėra paskelbusi, ar skųs sprendimą Aukščiausiajam Teismui.

Didelio rezonanso visuomenėje sulaukęs ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai pernai rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie Kauno Panemunės parke praeivio pastebėtą moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Vykstant ikiteisminiam tyrimui, tarnybos nusprendė vaikus iš šeimos paimti.

Vaikų teisių specialistai teigė, kad mažamečiai iš šeimos paimti dėl jiems grėsusio pavojaus, šeimai nesutikus bendradarbiauti su policijos pareigūnais ir vaiko teisių apsaugos darbuotojais, tačiau pripažino, kad reaguojant į situaciją padaryta klaidų.

Tai, kad vaikams šeimoje buvo kilęs realus pavojus, yra pripažinęs ir teismas.

Kilus skandalui, vaikai šeimai galiausiai buvo grąžinti.

Populiariausi

Karantinas; koronavirusas Lietuvoje; tyrimai Kaune

Lietuvoje

2020.08.15 12:04

Per pastarąją parą Lietuvoje nustatyti 34 nauji koronaviruso atvejai, keturi iš jų – įvežtiniai dar vienas atvejis, susijęs su protrūkiu Operos teatre

7
Palangos paplūdimys

Lietuvoje

2020.08.15 16:15

Tūkstančiai poilsiautojų nugulė šalies paplūdimius: Palangoje nebuvo vietos ir obuoliui kur nukristi NVSC dėl koronaviruso grėsmės mato dideles rizikas; karšti orai – bent iki trečiadienio

16
Susitiko Gitanas Nausėda ir Darius Jauniškis

Lietuvoje

2020.08.15 15:38

Šeštadienį prezidentūroje – Nausėdos ir VSD vadovo susitikimas: dėl ko tartasi, nedetalizuojama šią savaitę Jauniškis lankėsi jau kelis kartus