Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.18 14:28

„Lietuvos paštas“ mokėjo ne tik už Narkevičiaus, bet ir jo dukros pietus

Valstybės valdoma įmonė „Lietuvos paštas“ mokėjo už susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus ir jo dukros pietus, skelbia portalas „15min.lt.“

Portalui įmonės atstovai nurodė, kad už 2018 metais kovo 23 dieną Vilniuje „Gray“ restorane vykusius pietus buvo sumokėta 184,5 euro.

Vykusiame susitikime dėl pašto ženklo „Trakų Dievo Motinos, Lietuvos globėjos, paveikslo karūnavimui – 300 metų“ dalyvavo du Lietuvos pašto, du Lenkijos pašto atstovai, tuometinis parlamentaras J. Narkevičius ir jo dukra – tuometinė Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič, taip pat Seimo nario padėjėja Justyna Bacevič ir Trakų Švc. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikos klebonas kunigas Jonas Varaneckas.

Dabar K. Narkevič dirba kultūros ministro patarėja.

Praėjusią savaitę „15min.lt” skelbė, kad už Abu Dabyje vykusią J. Narkevičiaus vakarienę mokėjo Susisiekimo ministerijai pavaldi Automobilių kelių direkcija. Vakarienė atsiėjo daugiau nei 700 eurų.

Kaip nurodo portalas, už J. Narkevičiaus pietus yra mokėjusi ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Už spalio pradžioje Minske per Transporto savaitę vykusius pietus įmonė sumokėjo 214,47 euro.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi