Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.18 07:27

Sveikindamas Latviją, Nausėda tikisi naujų iniciatyvų kultūroje ir versle

BNS 2019.11.18 07:27

Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį pasveikino Latvijos prezidentą Egilą Levitą minint 101-ąsias Latvijos nepriklausomybės metines.

Šalies vadovas sakė, kad lietuvius ir latvius „sieja kaimynystė, baltiška tradicija ir bendra istorinė patirtis siekiant nepriklausomybės.

„Neabejoju, kad bendromis vertybėmis grįsta lietuvių ir latvių draugystė tik stiprės ir atvers kelius naujoms iniciatyvoms kultūros, meno, mokslo ir verslo srityse“, – teigiama G. Nausėdos sveikinime.

Lietuvos prezidentas teigė, kad „tik stiprindamos glaudų šalių dialogą ir veikdamos išvien, Lietuva ir Latvija užtikrintų savo ir viso regiono ekonominę plėtrą, saugumą ir visapusišką savo žmonių gerovę“.

Lapkričio 18-ąją Latvija švenčia 1918 metais paskelbtos nepriklausomybės deklaracijos sukaktį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi