Lietuvoje

2019.11.18 07:21

Šilti orai neužsibus, antroje savaitės pusėje laukia pokyčiai

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.11.18 07:21

Savaitės pradžia džiugins šiltais, bet apniukusiais orais. Kaip LRT RADIJUI sako LHMT sinoptikas Vytautas Sakalauskas, jau antroje savaitės pusėje numatomi orų pokyčiai – naktimis temperatūra kris iki 0 laipsnių, o dienomis sieks vos kelis laipsnius šilumos.

Pirmadienio diena išliks debesuota, tokius orus lems ciklonas, o tai lemia, kad debesų bus pakankamai. Pragiedruliai pasirodys tik kai kur, bet ir žymesnio lietaus nebus. Pūs pietryčių krypties, 7–12 m/s. nemalonus vėjas. Dieną temperatūra svyruos tarp 7–12 laipsnių šilumos.

Antradienį orai nelabai pasikeis. Didesnė lietaus tikimybė bus vakariniuose rajonuose. Vėjas krypties nekeis, pūs pietryčių, pietų 6–11 m/s vėjas. Temperatūra šiek tiek nukris – naktį ji sieks 3–8, o dieną – 6–11 laipsnių šilumos.

Panašūs orai išsilaikys ir trečiadienį. Kai kur iškris nedideli krituliai, daugiausiai jų sulauks Aukštaitija. Pūs pietų, pietryčių krypties vėjas. Naktį jis sieks 3–8 m/s, o dieną sustiprės iki 7–12m/s. Naktį temperatūra ne ką pasikeis – naktį temperatūra nukris iki 3–8, o rytiniuose rajonuose 2 laipsnių šilumos. Dieną temperatūra svyruos tarp 6 ir 11 laipsnių.

Antroje savaitės pusėje yra tikimybė, kad pietryčių vėjas atneš vėsesnius orus. Naktį temperatūra artės prie nulio, o dienos temperatūra sieks vos kelis laipsnius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.