Lietuvoje

2019.11.16 08:56

Geros žinios: neįprasta šiluma niekur nedings, o lietus pasitrauks

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.11.16 08:56

Nors oras kiek atvės, termometro stulpeliai artimiausiomis dienomis kops aukščiau, nei įprasta šiam metų laikui, LRT RADIJUI sako sinoptikė Edita Gečaitė. Anot jo, šeštadienį įsismarkavęs vėjas vėliau nurims ir kitomis dienomis turėtų būti ramu, šilta ir sausa.

Anot sinoptikės, lietaus debesys jau beveik prasisklaidė, tad šeštadienį jau įsivyraus sausi orai.

„Nebent kai kur palašnos ar padulksnos, bet gausaus lietaus tikrai nebus“, – priduria sinoptikė.

Debesuotumas išliks gana didelis, tik vietomis pasirodys saulė. Vėjas pūs iš pietryčių, bus stiprokas. Temperatūra bus šiek tiek aukštesnė nei penktadienį – sušils iki 7–11 laipsnių.

Šilčiausių orų galima tikėtis pietiniuose rajonuose.

Nors dangus nepragiedrės, žymesnio lietaus neprognozuojama ir sekmadienį. Naktį kai kur tvyros rūkas, pietryčių vėjas jau bus ramesnis. Temperatūra pažemės iki 4–9, o sekmadienio dieną kils iki 9–12 laipsnių.

Kaip LRT RADIJUI teigia sinoptikė, pastaruoju metu turėjome gana drėgnų, bet šiltų dienų. Vis dėlto artimiausios kelios paros bus beveik visur sausos. Temperatūra bus šiek tiek žemesnė, nei turėta, bet tikrai aukšta šiam laikui.

Dienomis temperatūra kils iki 9–12 laipsnių, o naktimis taip pat išliks teigiama – svyruos tarp 3–8 laipsnių.

Šeštadienį vėjas bus kiek stipresnis – 7–12 m/s, prie jūros – dar keliais metrais per sekundę stipresnis, bet kitomis dienomis jau vyraus vidutinio stiprumo vėjas. Bus gana ramu, šilta ir sausa, apibendrina sinoptikė E. Gečaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt