Lietuvoje

2019.11.15 13:18

Po skandalu pakvipusios Narkevičius kelionės į Abu Dabį – protestas po ministerijos langais

LRT.lt2019.11.15 13:18

Po mįslingos ir skandalu pakvipusios susisiekimo ministro J. Narkevičiaus kelionės į Jungtinių Arabų Emiratus, penktadienį po vidurdienio susirinko grupelė jaunimo išreikšti protesto.

Kaip jau skelbta, viešėdamas Abu Dabyje ministras J. Narkevičius, už prabangią vakarienę nusprendė iš komandiruotei skirtų pinigų nemokėti ir pasinaudojo Lietuvos automobilių kelių direkcijos, pavaldžios Susisiekimo ministerijai, lėšomis.

Susirinkę po ministerijos langais grupelė jaunuolių laikė plakatus su užrašais „Grąžinkite 4 tūkst. eurų už politinį turizmą“, „A1 keliui prižiūrėti reikia bent A1 lygio anglų kalbos žinių“.

„Kol kas panašu, kad susisiekimo ministras ne dirba, bet rimtai prisidirba. Skristi už mokesčių mokėtojų pinigus keturioms dienoms į Abu Dabį ir nesugebėti perskaityti pranešimo, o tik dykai pavakarieniauti už pavaldžios įstaigos pinigus, yra stipru. Vadinamojoje profesionalų Vyriausybėje atsirado žmogus, kuriam pirmaisiais mėnesiais jau prisireikė ir turistinės kelionės į Abu Dabį, ir nemokamos vakarienės, kuria esant reikalui, galime ministrą pavaišinti ir mes“, – dar prieš protestą rašė Jaunųjų konservatorių lygos vicepirmininkas Vykintas Vaitkevičius.

Susisiekimo ministerija skelbia, kad dviejų dienų komandiruotės išlaidos kelionei ir apgyvendinimui Abu Dabyje trims asmenims sudarė 4236,45 euro.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Vilnius
COVID-19 TRUMPAI