Naujienų srautas

Lietuvoje2013.01.30 15:32

„LRT grotuvas“: LRT kanalus galima matyti bet kuriame pasaulio krašte

2013.01.30 15:32

Ar tikėjote prieš dešimtį ar net penkerius metus, kad televizija bus transliuojama gyvai per internetą, kad bus prieinamas ir prenumeruojamas jos laidų archyvas, kad galėsite susikurti patys savo televizijos programą, kurią peržiūrėti galėsite ne tik dideliame TV, bet ir kišeniniame telefono ekrane?  

Ar tikėjote prieš dešimtį ar net penkerius metus, kad televizija bus transliuojama gyvai per internetą, kad bus prieinamas ir prenumeruojamas jos laidų archyvas, kad galėsite susikurti patys savo televizijos programą, kurią peržiūrėti galėsite ne tik dideliame TV, bet ir kišeniniame telefono ekrane? Ar manėte galėsią dalyvauti televiziniuose konkursuose, žaisti žaidimus kartu su televizijos laidomis, balsuoti už patinkančius atlikėjus, užduoti klausimus laidos dalyviams „gyvai“ ar net valdyti laidų turinį?

Visuomeninio transliuotojo klausytojai, žiūrovai ir portalo lankytojai jau žino, kad visa tai – lengvai pasiekiama ir jau ne kartą išbandyta realybė. Pirmoji Lietuvoje pradėjusi tiesiogines transliacijas internetu ir sukūrusi programėles išmaniesiems įtaisams, LRT pristatė naują išmaniesiems telefonams skirtą programėlę „LRT grotuvas“, kurioje galima rasti visų nacionalinio transliuotojo kanalų tiesiogines transliacijas, programų gidą ir priminimų galimybę. 

Ne tik Lietuvoje, bet ir Londone, Dubline, Melburne ar Maskvoje interaktyvių medijų gerbėjai savo išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių ekranuose „LRT grotuvo“ pagalba gali tiesiogiai matyti tris lietuviškus TV kanalus – LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ ir LRT LITUANICĄ bei klausytis trijų radijo programų – LRT RADIJO, LRT KLASIKOS ir LRT OPUS. „LRT grotuve“ taip pat galima rasti savaitės TV programą ir nustatyti priminimus apie pamėgtas laidas.

Daugiau informacijos apie „LRT grotuvą“ ir kitas LRT programėles galima rasti:

/apie-lrt/programeles

LRT – moderniausias transliuotojas Lietuvoje. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi