Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.13 09:07

Po Karbauskio interviu LRT.lt portalui – kandi Landsbergio reakcija ir tikinimas, kad į žodžių mūšį nesivels

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.11.13 09:07

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos lyderis Gabrielius Landsbergis šmaikščiai ir kandžiai sureagavo į „valstiečių“ vedlio Ramūno Karbauskio interviu portalui LRT.lt.

Anot jo, kai kuriuos išsakytus R. Karbauskio teiginius dar vertėtų patikrinti, tačiau veltis į žodžių mūšį, kurio, anot konservatoriaus, siekia valdantieji, jis neketina.

LRT RADIJO laidoje „Ryto garsai“ G. Landsbergis išsakė mintį, kad kai kuriuos interviu pasakytus R. Karbauskio žodžius apie konservatorių lyderį derėtų peržiūrėti, nežinia, ar kai kurios frazės, kurias minėjo R. Karbauskis, iš tiesų buvo išsakytos, nes „traukti iš kepurės bet kokias atsitiktines frazes ir sakyti, kad vienas ar kitas konservatorius tą yra pasakęs, atrodo kaip kvietimas į dvikovą.“

„Na paneikite, kalbėkite apie tai, kalbėkite apie mane (apie R. Karbauskį – LRT.lt). Nėra apie ką kalbėti, jeigu frakcija („valstiečių“) subyrės, tai subyrės, čia ne nuo manęs priklauso. Tiesą sakant, jau akivaizdu, visuomenės pasitikėjimas mažėja, pasitikėjimas biudžetu mažėja ir čia nereikia jokio Landsbergio ar kito konservatoriaus, kad tai įvardintų“, – kandžiai į R. Karbauskio interviu išsakytas pastabas reagavo G. Landsbergis.

Paklaustas, kur iš viešosios erdvės dingo konservatorių lyderis, kuris matomas ir girdimas gerokai rečiau, politikas sako, kad yra gerokai svarbesnės politinės veiklos, nei veltis į „mūšius“ su valdančiaisiais ir dalyvauti jų rengiamuose Seimo žaidimuose.

„Gal tik įspūdis toks ar keleto sutapimų virtinė. Stengiuosi vengti specialios konfrontacijos su valdančiaisiais ir jų lyderiais, nes, panašu, tai yra būtent tai, ko jie šiuo metu nori. Akivaizdu, kad galbūt aš ar frakcijos nariai esame jiems patogūs oponentai, nesvarbu, kokiu klausimu, esame ieškomi dvikovose. Tai yra neišmintinga ir aš stengiuosi nedalyvauti“, – LRT RADIJO laidoje „Ryto garsai“ kalbėjo G. Landsbergis.

Politiko teigimu, valdantieji tokia konfrontacija ir konfliktu su oponentais siekia užgožti svarbius šiuo metu klausimus, kurie stringa Seime, be to, akivaizdu, krentantys reitingai jiems taip pat nėra į naudą, todėl įvairiais būdais siekiama dėmesio tiek viešojoje erdvėje, tiek žiniasklaidoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi