Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.12 20:04

Alytaus meras jaučiasi tarsi apvogtas – įsilaužta į jo paskyrą feisbuke

LRT.lt 2019.11.12 20:04

Pastaruoju metu milžiniško dėmesio sulaukęs Alytaus meras Nerijus Cesiulis pasidalino nesmagia žinia – kažkas įsilaužė į jo socialinę paskyrą.

„Vakar ir užvakar kažkas įsilaužė į mano feisbuko puslapį. Prisijungimas iš Vilniaus. Nežinau, ko ieškojo, ar rado, ko norėjo. Bet jausmelis tarsi būčiau apvogtas vidury baltos dienos“, – emocijomis dalijosi N. Cesiulis.

Anot mero, asmenys, kurie įsibrovė į mero socialinę paskyrą panaudojo iškarpytą įrašą, kuriame buvo patalpinti pokalbio fragmentai.

„Paskui tas iškarpytas įrašas. Taip. Tai buvo emocijos. Buvo pyktis. Dėl neteisybės, abejingumo, melo. Todėl, kad buvo nesąmonė po nesąmonės. Taip pat buvo spaudimas iš verslo, jie norėjo toliau dirbti, spaudimas iš darbuotojų, kurie tikrai neturėjo ten dirbti, iš mokyklų, iš darželių, tėvų, žurnalistų, politikų, didelių ir mažų viršininkų. Kaltino gaisrininkus, kad ne taip gesina, kaltino mane, kad apskritai dega“, – rašo meras.

N. Cesiulio manymu, meru būdamas vos pusmetį „priešų dar nespėjo įsigyti“, tačiau toks incidentas merui kelia nerimą, ar tai galėjo būti jam žinomų asmenų darbas, nes pokalbių fragmentai, kurie buvo patalpinti internete vyko aplinkoje „tarp savų“.

„Pats keliu sau klausimą, kas ir kodėl. Tai nebuvo vienas pokalbis. Tame įraše buvo keli pokalbiai viename. Priešų niekada neturėjau. Turėjau daug gerų draugų. Ir tai man bus pamoka. Aš tik žmogus. Atsiprašau“, – rašo meras.

LRT.lt primena, kad visas dėmesys į merą pastaruoju metu nukrypo po milžiniško gaisro Alytuje, kuris kilo spalio 16-osios naktį padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ kilo didžiulis gaisras. Degė apie 2 tūkst. kvadratinių metrų ploto sandėliai, kuriuose laikomos naudotos padangos. Gaisrą gesino ugniagesių pajėgos iš Alytaus, Kauno, Lazdijų, Vilniaus, Varėnos ir Marijampolės.

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika gaisrą pavadino viena didžiausių pastarojo meto ekologinių nelaimių. Jo teigimu, gaisro padaryta žala gamtai gali siekti 5 mln. eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi