Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.11 11:16

Narkevičius pirmadienį Lietuvos pašto valdybą supažindins su lūkesčiais

Roma Pakėnienė, BNS 2019.11.11 11:16

Susisiekimo ministras Jarsolavas Narkevičius pirmadienį susitiks su Lietuvos pašto vadyba – susitikime jis ketina išsakyti konkrečius savo lūkesčius.

J. Narkevičius BNS patvirtino, kad susitikime bus kalbama apie „esamą situaciją“ ir naujus jo lūkesčius.

„Praėjusią savaitę pasirašiau ketinimų, lūkesčių protokolą, nežinau, ar valdybos nariai jį gavo. Tame laiške savininkas išdėsto savo lūkesčius, kurių tikisi iš valdybos. Juose patikslinta socialinė pakraipa“, – BNS sakė J. Narkevičius, nenorėjęs išsamiau pasakoti apie protokolo turinį ir pažadėjęs jį atsiųsti.

Spalio 31 dieną atleista valdyba, kurios įgaliojimai vėliau buvo pratęsti iki gruodžio 31 dienos, ministro teigimu, yra einanti pareigas.

Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Nerijus Datkūnas portalui delfi.lt sakė, kad valdyba nėra gavusi naujo akcininko lūkesčių laiško.

„Akcininko atstovas (Susisiekimo ministras) paprastai valdybai parašo akcininko lūkesčių laišką. Viskas, ką valdyba darėme iki tol, buvo pagrįsta tuo lūkesčių laišku, kuri buvome gavę prieš beveik 2 metus. Ir ankstesnio akcininko atstovai būdavo reguliariai informuojami apie reikšmingus įvykius: susitikimų metu, be to, vadovybė bendraudavo tiesiogiai“, – delfi.lt sakė N. Datkūnas.

Anot jo, pirmą kartą su ministru valdyba susitiko spalio 24 dieną, tačiau jokių esminių pastabų nebuvo išsakyta, o apie pašto pastatų pardavimą iš esmės nekalbėta, išskyrus tai, kaip apie tai komunikuoti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi