Lietuvoje

2019.11.10 16:57

Teisiamieji „Kauno švaros“ buvusio vadovo kyšininkavimo byloje kaltę neigia

Austėja Masiokaitė-Liubinienė, BNS2019.11.10 16:57

Buvęs Kauno savivaldybės bendrovės „Kauno švara“ direktorius Dalius Tumynas neigia priėmęs kyšį už tai, kad viešuosiuose pirkimuose sąlygos būtų pritaikytos konkrečiai bendrovei.

Kaip BNS informavo Kauno apygardos teismo atstovė Milda Bučnytė, ketvirtadienį vykusiame teismo posėdyje kaltės nepripažino ir papirkimu kaltinamas bendrovės „Galuotas“ vadovas Algimantas Tareilis bei pati bendrovė, kuriai byloje taip pat pateikti kaltinimai.

D. Tumynas kaltinamas, kad 2017 metais iš bendrovės „Galuotas“ direktoriaus A. Tareilio priėmė 14,5 tūkst. eurų kyšį – asmeninėms reikmėms žemės ūkio darbų atlikimui šeimos ūkyje reikalingą „Galuotui“ nuosavybės teise priklausantį ratinį traktorių bei su jo naudojimu susijusias dalis bei paslaugas.

Už tai, bylos duomenimis, „Kauno švara“ planuojamuose vykdyti viešuosiuose pirkimuose trims traktoriams su valymo įranga įsigyti techninės specifikacijos turėjo būti parengtos ir pritaikytos taip, kad pirmenybė būtų teikiama „Galuotui“.

D. Tumynas parodymus byloje planuoja duoti po visų liudytojų. Tokios pozicijos laikosi ir bendrovės „Galuotas“ atstovas. A. Tareilio apklausa numatyta kitame posėdyje lapkričio 21 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt