Naujienų srautas

Lietuvoje2019.11.07 11:41

Karbauskis dėl Sinkevičiaus įpėdinio: dar nėra būtinybės apie tai kalbėti

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad kol kas nėra būtinybės diskutuoti, kas pakeis į Briuselį eurokomisaru dirbti išvykstantį ekonomikos ir inovacijų ministrą 28-erių Virginijų Sinkevičių.

„Nėra būtinybės kol kas apie tai šnekėti, nes procesas dėl komisaro skyrimo yra užsitęsęs dėl žinomų priežasčių. (...) Procesas neįvyks kol kas ir dėlto bėgti už akių įvykiams nėra reikalo“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams teigė R. Karbauskis.

Jis neabejoja, kad V. Sinkevičius komisaru bus patvirtintas.

„Žinome, kad tikrai V. Sinkevičius bus skiriamas komisaru, tas abejonių nekelia“, – teigė R. Karbauskis.

Valdančiosios koalicijos partnerių „socialdarbiečių“ atstovė Irena Šiaulienė yra sakiusi, kad klausimas, ar „socialdarbiečiai“ pretenduos į ekonomikos ir inovacijų ministro portfelį, kai šis atsilaisvins, yra atviras.

Jeigu V. Sinkevičius bus patvirtintas, jis taptų jauniausiu eurokomisaru bendrijos istorijoje. Jis kuruotų žuvininkystės klausimus.

Jei Europos Parlamentas pritars komisijos sudėčiai, ji darbą turėtų pradėti gruodžio 1 dieną – mėnesiu vėliau nei planuota.

Dabar V. Sinkevičius išėjęs mėnesio trukmės tėvystės atostogų. Jį šiuo metu laikinai pavaduoja energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi