Lietuvoje

2019.11.03 12:50

Rokas Masiulis: padėti taško politinei karjerai nenoriu

BNS, Jūratė Damulytė2019.11.03 12:50

Buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis sako nenorįs dėti taško politinei karjerai, tačiau kol kas metus laiko joje nedalyvausiantis.

„Dėl suprantamų priežasčių, aš dar metus politikoje nedalyvausiu, nes teko iš jos pasitraukti. Dabar vis tiek ieškau galimybių versle – valstybiniame ar privačiame. (...) Užbraukti brūkšnį ir padėti tašką politinei karjerai dar nenoriu, o kaip bus, pamatysim – ar grįšiu ar negrįšiu“, – BNS šią savaitę sakė R. Masiulis.

„Norėčiau skatinti ir kitus išsilavinusius ir protingus žmones nebijoti politikos, net jei kažkas kažkur atkeršys, reik suprast, kad, deja, taip vyksta, tai nereikia to sureikšminti ir asmeninių nuoskaudų tikrai neturiu ir politikos nebijočiau“, – pridūrė jis.

Ketvirtadienį paskelbta, kad R. Masiulis paskirtas didžiausios Lietuvoje centralizuoto šilumos tiekimo įmonės Vilniaus šilumos tinklai valdybos nariu.

R. Masiulis teigė, jog pastaruoju metu, taip pat ir anksčiau sulaukė ne vienos politinės jėgos atstovų siūlymo jungtis į jų gretas, tačiau kurios nors vienos kol kas neišskiriantis. Jis taip pat teigė, jog klausimas apie galimą dalyvavimą Seimo rinkimuose kitų metų rudenį kol kas ankstyvas.

Prezidentas Gitanas Nausėda anksčiau yra pareiškęs, neabejojantis R. Masiulio politine ateitimi ir nenustebsiantis, jei atsirastų naujas politinis judėjimas, kurio lyderis būtų R. Masiulis.

Pats R. Masiulis šių prezidento pasisakymų tąkart nekomentavo, žiniasklaidai kurį laiką buvo nepasiekiamas.

„Buvau ne viešas asmuo, naudojausi ne viešo asmens privilegija nekomentuoti“, – paaiškino R. Masiulis.

„Prezidento palaikymą ir viešą girdėjau, ir asmeniškai jis pozityviai mane vertino ir už tai esu jam labai dėkingas, nes kai prezidentas gerai tave vertina, tai yra protingas žmogus ir vertinamas visuomenėje ir tai suteikia pasitikėjimą, tai dėl to man yra labai malonu. Bet šiame etape manau, tai sunkiai tikėtina, nes kaip sakiau, mano dabar tikslas versle ieškoti galimybių“, – kalbėjo R. Masiulis.

R. Masiulis susisiekimo ministro pareigų neteko po prezidento rinkimų performavus Vyriausybę.

„Valstiečiai“ sakė, kad R. Masiulis nesusitvarkė su ministro pareigomis, priekaištavo jam dėl lėtų žvyrkelių asfaltavimo tempų.

Pats R. Masiulis sakė sulaukęs „valstiečių“ pirmininko Ramūno Karbauskio keršto už Arvydo Vaitkaus atleidimą iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų.

Šiuo metu R. Masiulis taip pat pretenduoja vadovauti valstybės valdomai bendrovei „Klaipėdos nafta“.

Jokiai partijai nepriklausąs R. Masiulis 2014 - 2016 metais yra ėjęs energetikos ministro pareigas tuometinėje socialdemokrato Algirdo Butkevičiaus vadovautoje Vyriausybėje, 2016 – 2019 metais vadovavo susisiekimo ministerijai premjero Sauliaus Skvernelio ministrų kabinete.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.