Lietuvoje

2019.10.30 21:50

Alytaus meras nusitaikė į ugniagesių profsąjungą: kur jūs buvote anksčiau?

LRT.lt 2019.10.30 21:50

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis feisbuke sureagavo į pasirodžiusią kritiką Alytaus ugniagesių vedliui Algirdui Bautroniui. Anot jo, viršininkui ir visiems ugniagesiams turėtų būti suteikti valstybiniai ordinai.

Po 15min pasirodžiusio straipsnio, kuriame teigiama, kad A. Bautronį žeidžia ugniagesių profsąjungos priekaištai, esą klausimas, ar buvo tinkamai pasirūpinta ugniagesių saugumu.

„Sakykite, kodėl ugniagesių profsąjunga atsiranda tada, kai gaisras užgesintas? O kur jūs buvote anksčiau? Ugniagesių gynėjas į gaisrą atvyko 6 parą. Tyliai pasidairė, pašniukštinėjo, nei „labas“, nei „viso gero“ ir po pusvalandžio dingo. Jeigu matė, kad reikia dušų, lovų, švarių poilsio zonų ir kitų dalykų, kodėl tą pačią akimirką neatėjo ir nepasakė, Nerijau, reikia dušų, reikia lovų, reikia to ir ano.

Juk kas ko prašė – viską padarėm. Nebuvo nė vieno čia ir dabar nepadaryto dalyko. Parūpinom maisto, kalį, magnį vyrams vežėm kibirais. Vandens, technikos. Būtų kas nors pasakę, dar reikia to ir šito, garbės žodis, viskas būtų buvę“, – feisbuke rašė meras.

Meras teigia paprašęs, kad Alytaus Ekstremalių situacijų komisija gaisro padarinių likvidavimo operacijos vadovu vietoj Juliaus Janonio paskirtų kitą – nešališką specialistą.

„Man pažadėta, kad tai bus padaryta rytoj“, – sako meras.