Naujienų srautas

Lietuvoje2019.10.30 16:01

Tamašunienė, gavusi patikrinimo informaciją, spręs dėl viceministro likimo

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sako, kad, gavusi atliekamo tyrimo medžiagą, spręs, ar viceministras Česlovas Mulma vertas tarnybinio patikrinimo. Pastarasis sulaukė kritikos, kai trečiadienį pareiškė, kad Alytaus gaisro metu sprendimų priėmime nedalyvavo, nes tuo metu buvo išvykęs į Interpolo asamblėją Čilėje.

„Gavusi patikrinimo visą medžiagą, spręsiu toliau, ar reikės konkrečių tarnybinių patikrinimų organizuoti, darysime išvadas bendrai“, – po NSGK posėdžio patikino R. Tamašunienė. Jos teigimu, vykusi konferencija, atitraukusi viceministrą nuo sprendimų priėmimo, buvo labai svarbi.

„Interpolo konferencija buvo labai svarbi, gavome raginimų Lietuvai dalyvauti. Sprendimas buvo vykti į komandiruotę“, – kalbėjo ministrė.

Vidaus reikalų viceministras Česlovas Mulma trečiadienį sušauktame Nacionalinio saugumo ir gynybos posėdyje (NSGK) teigė, kad apie ekstremalią situaciją Alytuje jis nežinojo ir sprendimų priėmime nedalyvavo, nes gaisro metu dalyvavo Interpolo konferencijoje.

Susidariusią situaciją pakomentavo ir Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis, teigdamas, kad Alytaus gaisro metu Interpolo komandiruotėje dalyvavęs Č. Mulma turėjo būti pasiekiamas ir priimti reikalingus sprendimus.

„Mes sužinojome posėdžio metu, kad žmogus, kuris turėjo priimti sprendimą, kokio pobūdžio nelaimė čia yra – ar savivaldybės lygio, ar nacionalinė – jis buvo komandiruotėje“, – piktinosi konservatorių lyderis.

G. Landsbergis laikosi pozicijos, kad turi būti išsiaiškinta, ar Č. Mulma toliau gali likti viceministro pareigose.

„Reikia užduoti klausimą, ar šis žmogus turi galimybę toliau eiti viceministro pareigas“, – savo poziciją pareiškė politikas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi