Naujienų srautas

Lietuvoje2019.10.29 16:40

Landsbergis: kažkas nereikšmingo aptarinėjama, o šalia teka tikras, bet pamirštas Lietuvos gyvenimas

LRT.lt 2019.10.29 16:40

„Pamirštų žmonių Lietuva“, – tokiais žodžiais socialinėje erdvėje savo įrašą pradeda konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis.

„Pamirštų žmonių Lietuva“, – tokiais žodžiais socialinėje erdvėje savo įrašą pradeda konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis.

Politikas savo įraše pasidalina mintimis apie pastarųjų savaičių aktualiais įvykiais Lietuvoje – milžiniško gaisro Alytuje, taip pat tragiškos mediko istorijos bei vis garsiau dėl streiko bruzdančiais pedagogais.

„Kada nors po dešimtmečio, gali tekti prisiminti šį laikmetį kaip prarastuosius metus. Kažkas nesuvokiamai nereikšmingo buvo aptarinėjama, kol šalia tekėjo tikras, bet pamirštas Lietuvos gyvenimas“, – rašo G. Landsbergis.

Politiko teigimu, po savo įrašo socialinėje erdvėje jis neabejotinai sulauks priekaištaujančių, kurie primins, kodėl tam tikrų veiksmų nebuvo kuomet konservatoriai buvo valdžioje, tačiau, G. Landsbergio manymu, jis nebenorėtų dalyvauti paskutinių savaičių beprasmiuose mūšiuose Seime, nes tokiuose klausimuose gaištamas itin svarbus laikas.

„Žinau, kad politikoje turime siūlyti sprendimus, bet žinau ir tai, kad po šio pasisakymo bus sakančių – „o jūs!!!, o jūsų laikais!!!”. Galiu tik atsiprašyti už užmarštį „mūsų laikais“. Žinau viena – nebenoriu dalyvauti dar viename beprasmiame mūšyje ar dėl Seimo pirmininko, ar dėl vicepirmininko, ar dar dėl kokio išgalvoto agrokultūrinio karo mūšio. Nebematau prasmės ir gailiuosi prarasto laiko“, – rašo konservatorių lyderis.

Politikas retoriškai klausia – sausio 13-ąją nemaža dalis visuomenės įsisega „neužmarštuolę“ kad nepamirštų Lietuvą apgynusių didvyrių, o ką reikėtų „įsegti galvon kad nepamirštų Lietuvos“?

„Sausio 13-ąją segamės neužmirštuolę, kad nepamirštume Lietuvą apgynusių didvyrių. Patarkite, ką įsegti galvon, kad nepamirštų Lietuvos. Tos tikros su tikromis problemomis“, – savo sekėjų feisbuke klausia politikas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi