Lietuvoje

2019.10.28 08:11

Teikiant Požėlos kandidatūrą į generalinius komisarus, Eugenijus Gentvilas siūlo įvertinti jo veiklos rezultatus

ELTA2019.10.28 08:11

Seimo narys, liberalas Eugenijus Gentvilas sako, kad, teikiant Renato Požėlos kandidatūrą į generalinius komisarus, reikėtų atlikti jo, kaip Valstybės sienos apsaugos vadovo, veiklos rezultatų auditą.

Kokie rezultatai buvo pasiekti, kovojant su kontrabanda pasienyje? – klausimą kelia parlamentaras, pridūręs, kad su tais resursais, išieškotais iš šešėlinės ekonomikos, galima būtų įgyvendinti visus įsipareigojimus, neapkraunant gyventojų naujais mokesčiais.

„Teikiant Renatą Požėlą – Valstybės sienos apsaugos vadovą į generalinius komisarus, reikėtų atlikti rimtą auditą – kaip sustiprėjo kova su šešėline ekonomika, konkrečiai – su kontrabanda pasienyje, ir tik tada imtis paskyrimų. O dabar ne – ataskaitų, auditų nereikia, patinka tiesiog, tai ir skiriame. O kur rezultatai? Kodėl tik 115 mln.? Tai milžiniškas resursas, patrigubinkime išieškojimą. Aš suprantu, visų 7 mlrd. neišieškosi, neištrauksi iš šešėlio, bet išraukime ne 115, o 315 mln. – bus visi pažadai politikų ištesėti ir nereikės apmokestinti visų žmonių“, – tvirtino E. Gentvilas, kartu pakartojęs, kad įmanoma, jog liberalai palaikytų kitų metų biudžetą, tačiau su sąlygomis – jokių naujų mokesčių ir mokesčių tarifų didinimo.

Naujasis policijos vadovas, pakeisiantis dabartinį generalinį komisarą Liną Pernavą, turėtų paaiškėti lapkričio viduryje, primena ELTA. Praėjusią savaitę vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė patvirtino, kad Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovas R. Požėla yra tarp kandidatų užimti policijos generalinio komisaro postą.

Populiariausi

Vaikai
COVID-19 TRUMPAI 7

Lietuvoje

2021.03.01 09:32
COVID-19 TRUMPAI

COVID-19 Lietuvoje: protrūkiai plečiasi pramonės įmonėse, nauji atvejai – darželiuose bei menų mokyklose

243 nauji atvejai, mirė 7 žmonės; atnaujinta 11.27
7
Gitanas Nausėda apsilankė vakcinavimo centre Kaune
9

Lietuvoje

2021.03.01 12:40

Nausėda apie skiepijimo tempus: antrą metų ketvirtį per dieną galėsime vakcinuoti ir po 30–35 tūkst. žmonių

prezidentas sako esąs pasirengęs pasiskiepyti „AstraZenecos“ vakcina; atnaujinta 14.23
9