Naujienų srautas

Lietuvoje2019.10.21 13:31

Kauno mero atstovu spaudai dirbs Tomas Jarusevičius

BNS 2019.10.21 13:31

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio atstovu spaudai dirbs Tomas Jarusevičius, iki šiol ketverius metus dirbęs savivaldybės Ryšių su visuomene skyriuje.

Jis pareigose pakeis praėjusią savaitę darbą palikusį Tomą Grigalevičių.

„Manau, kad šiuos du žmones sieja ne tik vienodi vardai, bet ir jų turimos kompetencijos. Tomas Jarusevičius – nebe naujokas savivaldybėje. Komandoje jis dirba kelerius metus, jau susipažinęs su aktualiausiais šių dienų klausimais. Veiklos čia tikrai netrūksta, todėl gerai, kad pokyčiai įvyko greitai ir galime tęsti darbus toliau“, – pirmadienį išplatintame pranešime cituojamas Kauno meras.

T. Jarusevičius yra baigęs žurnalistikos studijas Vilniaus universitete, 15 metų dirbo įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

„Vertinu mero pasitikėjimą ir esu nusiteikęs jį pateisinti. Laukia naujos atsakomybės bei ambicingi iššūkiai“, – teigė naujasis mero atstovas spaudai.

Kauno mero patarėjų komandoje dirba įmonių valdymo ir jaunimo sritis kuruojanti Živilė Širvienė, neseniai patarėjos pareigas sporto vystymo bei sveikos gyvensenos klausimais pradėjusi eiti buvusi plaukikė Rūta Meilutytė, energetikos klausimus kuruojantis Tomas Garasimavičius ir už kultūros, paveldo, turizmo, e. savivaldos, tarptautinio bendradarbiavimo bei sporto sritis atsakingas Simonas Kairys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi