Lietuvoje

2019.10.19 18:36

Krikdemiškojo TS-LKD sparno pirmininku išrinktas Paulius Saudargas

LRT.lt2019.10.19 18:36

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ pirmininku išrinktas Seimo narys Paulius Saudargas. Taip nubalsuota šeštadienį įvykusioje rinkiminėje-ataskaitinėje konferencijoje.

Bendrijos nariai taip pat išrinko pirmininko pavaduotojus, naujos sudėties Tarybą ir Valdybą, diskutavo visuomenei aktualiais klausimais, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Konferenciją pasveikinęs TS-LKD Pirmininkas Gabrielius Landsbergis pakvietė krikščionių demokratų bendrijos narius aktyviai įsijungti į naujos partijos rinkimų programos rašymo veiklą. Ypač LKD atstovų indėlio G. Landsbergis teigė laukiantis „Šeimos politikos“ bei „Žaliosios ekonomikos“ programų dalyse, kurioms bus skiriama daug dėmesio, priduriama pranešime.

Pirmininko pavaduotojais tapo Valentinas Stundys, Antanas Čepononis, Laurynas Kasčiūnas, Audronė Baronienė, Vitalijus Satkevičius bei Loreta Kudarienė.

„Šiandien Lietuvai pats didžiausias iššūkis – atskirtis. Ir tai ne tik ekonominė, socialinė atskirtis, bet ir galimybių atskirtis. Privalome uoliai dirbti ir dėti visas pastangas tam, kad šį iššūkį spręstume. Krikščioniškoji demokratija yra ta politinė kryptis, kuri gali padėti pagydyti Lietuvą – sukurti ne atskirties, bet galimybių Lietuvą,“ – pranešime cituojamas LKD pirmininkas Paulius Saudargas.

Populiariausi

Filipas Kirkorovas

Lietuvoje

2021.01.19 12:24

Istoriniame posėdyje subsidijas dėl neįvykusių Kirkorovo ir Šufutinskio koncertų vadino „baisia klaida“ atnaujinta 13.10; Skvernelis: CSKA tiesiogiai susijusi su Raudonąja armija – drauskime ir ją?

24
COVID-19 vakcina (asociatyvi)

Lietuvoje

2021.01.19 17:10

Skiepijant nuo COVID-19 Šilalėje pacientus vežantys vairuotojai liko be skiepų – ligoninė nežinojo, savivaldybė pamiršo be eilės šeimą paskiepijęs verslininkas svarsto kreiptis į teismą dėl duomenų apsaugos