Lietuvoje

2013.01.29 11:24

V. Uspaskichas mano, kad A. Zaremba toliau gali eiti energetikos viceministro pareigas

ELTA2013.01.29 11:24

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas sako manantis, kad jo partijos deleguotas energetikos viceministras Algimantas Zaremba toliau gali eiti šias pareigas.

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas sako manantis, kad jo partijos deleguotas energetikos viceministras Algimantas Zaremba toliau gali eiti šias pareigas.

„Taip. Jis geras specialistas“, – žurnalistams antradienį sakė V. Uspaskichas.

Antradienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) konstatavo, kad A. Zaremba negali eiti viceministro pareigų ir kad energetikos ministrui bus siūloma A. Zarembą iš šių pareigų atleisti. Šiam nesutikus atleisti A. Zarembos, gali būti kreipiamasi į teismą.

„Kažkada gal ir buvo kažkas, praeina laikotarpis. Jam, man atrodo, jau baigiasi tas laikotarpis, po kurio jis vėl gali eiti į aukštesnes pareigas. Jis gi dirbo, net prie manęs dirbo, kai buvau ūkio ministru, kaip tik energetikos klausimais. Tai jis geras specialistas“, – dėstė V. Uspaskichas.

ELTA primena, kad į VTEK dėl A. Zarembos paskyrimo energetikos viceministru, siekdama išsiaiškinti, ar jo paskyrimas į šias pareigas neprieštarauja Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymui, kreipėsi Seimo parlamentinė grupė „Už piliečių talką, kuriant Lietuvą be korupcijos“ kartu su kitais Seimo nariais.

Premjeras Algirdas Butkevičius yra pareiškęs, kad energetikos viceministro A. Zarembos klausimo sprendimas užsitęsė, nes buvo kalbamasi su teisininkais.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius