Lietuvoje

2019.10.18 09:35

Šimašius įvardijo naująjį patarėją viešiesiems ryšiams

LRT.lt2019.10.18 09:35

Vilniaus meras Remigijus Šimašius penktadienį pristatė naują komandos narę – atstovę spaudai. Ja taps Ieva Dirmaitė, buvusi vidaus reikalų ministro patarėja strateginei komunikacijai ir viešiesiems ryšiams, dar anksčiau trejus metus dirbusi Vilniaus miesto savivaldybėje, rašoma pranešime.

„Ieva puikiai išmano savivaldybės darbo specifiką, o pastaruoju metu sukaupta patirtis bendraujant su žiniasklaida ir komunikuojant institucijos naujienas, neabejoju, stipriai prisidės prie efektyvaus bendravimo su įvairiomis miesto bendruomenėmis“, – teigia R. Šimašius.

Darbą Vilniaus miesto savivaldybėje naujoji mero atstovė spaudai pradės nuo spalio 31 d.

„Savivaldybės veiklos sritys, struktūra, čia dirbantys savo srities specialistai man yra gerai pažįstami, kas, tikiu, padės efektyviai įsilieti į komandą ir įsibėgėjusius darbus“, – sako I. Dirmaitė.

Vilniaus miesto savivaldybėje I. Dirmaitė yra dirbusi pirmosios Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus kadencijos metu, kuomet ėjo vicemero Lino Kvedaravičiaus padėjėjos pareigas.

Šiuo metu I. Dirmaitė eina Vidaus reikalų ministerijos Strateginės komunikacijos skyriaus patarėjos pareigas, buvo neseniai vykusių Astravo pratybų komunikacijos ir Spaudos centro vadove, prieš tai dirbo vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno patarėja strateginei komunikacijai ir viešiesiems ryšiams. Taip pat profesinės patirties įgijo dirbdama komunikacijos vadove Sostinės krepšinio mokykloje, projektų vadove viešųjų ryšių agentūroje „Nova Media“.

Žurnalistikos išsilavinimą turinti I. Dirmaitė Vilniaus universitete yra įgijusi komunikacijos bakalauro laipsnį, taip pat studijavo Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, kur įgijo politikos mokslų magistro laipsnį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt