Naujienų srautas

Lietuvoje2019.10.17 15:33

Grybauskaitė pakviesta tapti „Friends of Europe" tarybos nare

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja metiniame Europos politikos forume, kurį rengia organizacija „Friends of Europe".

Prezidentė ketvirtadienį taip pat susitiko su šio think tank`o įkūrėju Geert`u Cami, ir prezidentu Etjen`u Davignon`u, buvusiu Europos Komisijos viceprezidentu bei aptarė bendradarbiavimo galimybes įvairiuose projektuose.

D. Grybauskaitė buvo pakviesta aktyviai dalyvauti organizacijos veikloje ir tapti Patikėtinių tarybos nare, pranešė Prezidentės biuras.

Ekspertinė ne pelno organizacija „Friends of Europe", užsiimanti ES politikos analize, įkurta prieš 20 metų Briuselyje, siekia formuoti naujas Europos ateities idėjas. Patikėtinių taryboje - daug įžymių politikos, verslo, visuomenės veikėjų: Joaquin`as Almunia, Michel`is Barnier, Carl`as Bildt`as, Jaap`as de Hoop Scheffer`is, Javier`as Solana, Herman`as van Rompuy, Toom`as Hendrik Ilves`as, Pascal`is Lamy, Mario Monti ir kiti.

Organizacija „Friends of Europe" save laiko tiltu tarp politikos formuotojų ir visuomenės, verslo bendruomenės. Vienas iš „Friends of Europe" veiklos metodų - palaikyti tiesioginį ryšį su piliečiais, įtraukti juos į diskusiją, kaip turėtų keistis politika. Taip pat atliekami tyrimai, kuriuose dalyvauja žurnalistai. Organizacijos rengiamos internetinės diskusijos „Debating Europe" yra sulaukusios daugiau nei 4 mln. dalyvių.

„Friends of Europe" jau šešiolika metų rengia forumą „State of Europe", į kurį sukviečia įtakingiausius Europos politikos formuotojus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi