Lietuvoje

2019.10.15 07:18

Orai atvės, tačiau bobų vasara iš šalies dar nesitrauks

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.10.15 07:18

Antradienį orai šiek tiek atvės, tačiau bobų vasara iš šalies dar nesitraukia. Kaip LRT RADIJUI sako sinoptikė Alva Nagelytė, vėsesni orai su lietumi į šalį atkeliaus tik ketvirtadienio naktį.

Antradienį šilumos banga šiek tiek atslūgs. Juntamas šilumos pokytis bus šiaurinėje šalies dalyje, kur dieną dangumi drieksis tankūs debesys. Pirmoje dienos pusėje čia gali ir palyti. Dienai persisvėrus į antrą pusę stipriau papūs pietryčių, rytų vėjas, kuris gins debesis iš šalies. Šiaurinėje šalies dalyje temperatūra kils iki 12–14 laipsnių šilumos, o pietiniuose – 16–18.

Trečiadienį iš pietų pasisukęs vėjas sugrąžins šilumą. Naktį bus mažai debesuota/ Termometro stulpeliai rodys 8–13 laipsnių šilumą. Popietę dangumi ims plaukti tankesni debesys, vėlai vakare ims lynoti. Temperatūra dieną bus tarp 16–20 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį numatomas lietus, pūs pietvakarių krypties stiprus vėjas. Naktį temperatūra ir vėl svyruos tarp 8 ir 12 laipsnių šilumos. Dieną temperatūra kils iki 13–15 laipsnių, pietuose gali siekti ir 17 laipsnių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt