Naujienų srautas

Lietuvoje2015.08.10 18:05

Afrikinis kiaulių maras Trakų rajone plinta

ELTA 2015.08.10 18:05

Turkijoje uždrausta radikali marksistų grupuotė pirmadienį prisiėmė atsakomybę už šį išpuolį.

Turkijoje uždrausta radikali marksistų grupuotė pirmadienį prisiėmė atsakomybę už šį išpuolį.

Revoliucinė liaudies išvadavimo partija-Frontas (DHKP-C) savo tinklalapyje nurodė, kad išpuolį įvykdė jų kovotoja.

DHKP-C pareiškime ta kovotoja įvardijama kaip Hatice Asik. Ji buvo areštuota policijos ir nugabenta į ligoninę, nes patyrė šautinį sužalojimą.

„Mūsų kova tęsis, kol imperializmas ir jo kolaborantai paliks mūsų šalį ir kiekvienas mūsų gimtinės žemės lopinėlis bus išvalytas nuo JAV bazių“, – nurodė grupuotė, kuri H. Asik pavadino „mūsų garbe“.

Vienas anonimu pageidavęs likti vyriausybės atstovas kiek anksčiau naujienų agentūrai AFP sakė, kad „ataka prieš konsulatą susijusi su DHKP-C“.

DHKP-C prisiėmė atsakomybę už 2013 metais mirtininko surengtą išpuolį prieš JAV ambasadą Ankaroje, per kurį žuvo vienas saugumo agentas.

Turkijos pareigūnai pranešė, kad viena iš dviejų kovotojų moterų, kurią jie įvardijo kaip H. Asik, buvo sulaikyta sužeista, o antrajai pavyko pasprukti.

Minėtas pareigūnas taip pat nurodė, kad uždrausta Kurdistano darbininkų partija (PKK) yra atsakinga už savižudžio įvykdytą ataką prieš policijos nuovadą Stambule, po kurios kilę susirėmimai pareikalavo keturių gyvybių – trijų kovotojų ir vieno aukšto rango policijos pareigūno.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi