Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Įspėja dėl kamščių iš pajūrio

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.09.08 13:45

Policija teigia, kad šiandien po karšto savaitgalio laukiama intensyvaus grįžtančiųjų nuo jūros ir ežerų automobilių srauto. 

Policija teigia, kad šiandien po karšto savaitgalio laukiama intensyvaus grįžtančiųjų nuo jūros ir ežerų automobilių srauto. 

Policijos departamento Administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus viršininkas Dainius Šalomskas pataria iš pajūrio nevykti  karščiausiomis valandomis. Pasak jo, saugiau ir patogiau gali būti tamsiuoju paros metu.

Smiltynės perkėlos vadovas Darius Butvydas teigia, kad apie pietus jau fprmavosi eilės iš Kuršių nerijos į Klaipėdą. Pasak jo, popiet gali tekti laukti ir iki valandos ar pusantros, tad poilsiautojams rekomenduoja išvykti kiek įmanoma vėliau. Didžiausias srautas, pasak perkėlos vadovo, susidaro apie 18 val. vakare.

Šeštadienį į Kuršių neriją perkelta apie puspenkto tūkstančio automobilių.

Palangos gelbėtojų vadovas teigia, kad kol kas šį savaitgalį pavyko išvengti nelaimių Palangos ir Šventosios paplūdimiuose, tačiau žmonės neišvengė perkaitimo, netinkamai pasirinko drabužius ar vartojo nepakankamai skysčių. Pasak Jono Pirožniko, sekmadienį poilsiautojų pajūryje mažiau, tačiau žmonės taip pat raginami nepamiršti saugumo.
 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi