Lietuvoje

2019.10.08 09:56

Skirmantas Malinauskas: kandidatų į ekonomikos ir inovacijų ministrus pavardes išgirsime netrukus

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.10.08 09:56

Premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas teigia, kad spekuliacijos dėl kandidatų į ekonomikos ir inovacijų ministrus yra nepagrįstos. Premjero patarėjo Skirmanto Malinausko teigimu, S. Skvernelis šiuo metu naujo ministro neieško – tai pradės daryti tik spalio pabaigoje, kai Europos Parlamentas patvirtins dabartinio ministro Viginijaus Sinkevičiaus kandidatūrą į eurokomisarus.

„Aš nė kiek neabejoju, kad ministras pirmininkas galvoja apie tai, tačiau šiuo metu nevyksta jokie pokalbiai, derybos. Dar keisčiau matyti taip užtikrintai į viešąją erdvę išmetamas pavardes, tų žmonių klausiama, ar jie sutiktų. Žinant tą vidinę virtuvę galiu prisiminti ir kitų ministrų kaitą, ne vienas ministras keitėsi šioje Vyriausybėje. Tikrai palaukime, tai, kas šiuo metu vyksta, yra spekuliacijos ir spėliojimai, mes tikrąsias pavardes išgirsime netrukus“, – teigia S. Malinauskas.

Viešojoje erdvėje minima, kad Ekonomikos ir inovacijų ministru galėtų būti frakcijai „Lietuvos gerovei“ priklausantys Seimo nariai Algirdas Butkevičius, Kęstutis Bartkevičius, Algimantas Dumbrava, taip pat buvęs Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.