Lietuvoje

2019.10.07 17:30

Kretingos rajone – nelaimė: traukinys partrenkė žmogų, keleiviai strigo valandą

LRT.lt2019.10.07 17:30

Pirmadienio popietę Kretingos rajone – nelaimė. Su LRT.lt redakcija susisiekusi skaitytoja įspėjo, kad iš Klaipėdos išvažiavęs traukinys taip ir strigo Kretingoje. Paaiškėjo ir nesklandumų priežastis – pirminiais policijos duomenimis, buvo partrenktas žmogus, skelbia delfi.lt

LRT.lt skaitytoja rašė, kad traukinys iš Klaipėdos išvažiavo 15.55 val., kaip buvo numatyta grafike, tačiau kone valandą traukinys užsiliko Kretingoje.

„Mašinistas kas 15 minučių praneša, kad nežino, kada galės pajudėti. Paklausėme palydovės, ar galima atgaut pinigus, ar pakeisti bilietą, ar pan., tai sakė ne, nebent traukinys vėluoja daugiau nei valandą (o taip ir bus), galima atgauti 20 proc.

Palydovė klausė, ar kas nors į oro uostą skuba, tai gal ką būtų siūlę, bet neatsirado tokių. Žmonės nesipiktina, bet dūsauja garsiai, artimiesiems skambina, kad vėluos daugiau kaip valandą ir pan.“, – rašė moteris.

Kaip praneša delfi.lt, paaiškėjo, kad traukinys partrenkė vyrą. Pirminiais duomenimis, vyras gyvas, jis išgabentas į ligoninę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.